GALERII A FINÁLOVÉ HLASOVÁNÍ SPUSTÍME 29.10.2018

Maluj s Kryštůfkem a vyhraj
soutěž pro děti 2018

Souhrnná pravidla - klikni ZDE

Plán nejbližších akcí Malování s Kryštůfkem
PŘIJĎTE SE POBAVIT, POUČIT A VYHRÁT

Datum Čas Název akce Místo
17.10.2018

Včera 16.10.2018 se konala poslední akce soutěže Malování s Kryštůfkem v r.2018.

Internetové hlasování začne na tomto serveru v pondělí 29.10.2018.Na každé akci provádí NFK zpracování osobních údajů účastníků. Tyto procesy se řídí ustanoveními uvedenými v těchto dokumentech:
Informace pro účastníky akce a Informační memorandum.

Děti do nezavršených 15 let se mohou zúčastnit soutěže Malování s Kryštůfkem na vybraných akcích, které organizuje Nadační fond Kryštůfek. Podrobně viz Souhrnná pravidla.

Plán akcí malování s Kryštůfkem
Je vyvěšen na www.krystufek-zachranar.cz

Kategorie dětí-účastníků
Děti jsou vždy rozděleny do dvou kategorií: do 10 let a nad 10 let.

Části soutěže
NOMINAČNÍ ČÁST
Místní akce, na kterých děti kreslí obrázky na téma Kryštůfek záchranář od 10.4.2018 do 21.10.2018. Vítězné obrázky z každé akce určí výběrová komise, obvykle 5 obrázků z každé kategorie.
FINÁLOVÁ ČÁST
Internetové hlasování veřejnosti o pořadí nejlepších obrázků nominovaných během roku ze všech akcí. Koná se od 29. 10. do 11. 11. 2018 na www.krystufek-zachranar.cz .

Věcné odměny pro soutěžící a výherce

Nominační část
Každý soutěžící-dítě, které namaluje obrázek, obdrží malou pozornost nebo i drobný dárek.
Finálová část
Celkem dvanáct hlavních výherců (šest z každé kategorie) a kromě toho jedna hlavní cena pro absolutního vítěze. Dvanáct vítězných obrázků bude otištěno v nástěnném obrazovém kalendáři projektu Kryštůfek záchranář na rok 2019.
Věcná odměna pro každého hlavního výherce: bluetooth sluchátka a další drobné dárky vč. plyšového Kryštůfka a 2 ks nástěnného kalendáře.

Hlavní cena pro absolutního vítěze spočívá v tom, že jeho obrázek bude umístěn na titulní straně nástěnného kalendáře. Navíc obdrží další dárek, čtečku e-knih.