GALERII A FINÁLOVÉ HLASOVÁNÍ SPUSTÍME 24.10.2016

Maluj s Kryštůfkem a vyhraj
soutěž pro děti 2016

Souhrnná pravidla - klikni ZDE

Plán nejbližších akcí Malování s Kryštůfkem
PŘIJĎTE SE POBAVIT, POUČIT A VYHRÁT

Datum Čas Název akce Místo
24.10.2016 00:00 ZAČÍNÁ FINÁLOVÁ ČÁST SOUTĚŽE - INTERNETOVÉ HLASOVÁNÍ ZDE

Děti do 15 let se mohou zúčastnit soutěže Malování s Kryštůfkem na vybraných akcích, které organizuje Nadační fond Kryštůfek.

Kategorie dětí-účastníků
Děti jsou vždy rozděleny do dvou kategorií: do 10 let a nad 10 let.

Části soutěže
NOMINAČNÍ ČÁST
Akce, na kterých děti kreslí obrázky na téma Kryštůfek záchranář od 21.3. do 18.10.2016. Vítězné obrázky z každé akce určí výběrová komise, standardně pět obrázků z každé kategorie (konkrétní počet určí správní rada NFK).
FINÁLOVÁ ČÁST
Internetové hlasování veřejnosti o pořadí nejlepších obrázků nominovaných během roku ze všech akcí. Koná se od 24.10. do 6.11.2016 na www.krystufek-zachranar.cz .

Věcné odměny pro soutěžící a výherce

Nominační část
Každý soutěžící-dítě, které namaluje obrázek, obdrží malou pozornost nebo i drobný dárek.
Finálová část
Celkem dvanáct hlavních výherců (šest z každé kategorie) a kromě toho jedna hlavní cena pro absolutního vítěze. Dvanáct vítězných obrázků bude otištěno v nástěnném obrazovém kalendáři projektu Kryštůfek záchranář na rok 2017.
Věcná odměna pro každého hlavního výherce: přehrávač MP3 a další drobné dárky vč. plyšového Kryštůfka a 2 ks nástěnného kalendáře. Hlavní cena pro absolutního vítěze spočívá v tom, že jeho obrázek bude umístěn na titulní straně nástěnného kalendáře. Navíc obdrží další dárek, čtečku e-knih.