Objednávka kalendáře

Kalendář Kryštůfek 2019 s plyšákem

Zakoupením přispějete na projekt Kryštůfek záchranář.

Obchodní podmínky:
Kalendář Kryštůfek 2019 prezentuje 12 nejhezčích vítězných obrázků, které namalovaly děti v celoroční soutěži. Všechny obrázky jsou na jedno hlavní téma: jak pomáhá Kryštůfek dětem, které se ocitnou v péči zdravotnických záchranářů, a jak to vidí zdravé děti. Není to jen připomínka „kolikátého právě dnes je“. Je to doklad o vzájemné podpoře mezi lidmi navzájem, mezi dětmi i dospělými.

Kalendář lze zakoupit jen společně s další pozorností. Je to malý plyšový Kryštůfek, replika opravdického „Kryštůfka záchranáře“, kterého děti dostávají v případě nutnosti od záchranářů, když se ocitnou v sanitce. Jedná se o originální symbol celého projektu.

Cena jednoho kalendáře společně s malým plyšákem je 650 Kč.*

Doprodej posledních 59 ks kalendářů s plyšákem.

* Prodejní cena kalendáře včetně plyšového Kryštůfka je 650 Kč. Prodej tohoto kalendáře společně s plyšovým Kryštůfkem je schválený způsob konání veřejné sbírky za účelem shromažďování finančních prostředků na podporu zdravotnického vzdělávání dětí a dále pomoc dětem, které se ocitnou v péči záchranářů. Veřejná sbírka je nahlášena u Krajského úřadu pro Jihomoravský kraj pod spisovou značkou: S-JMK/93683/2014/OSP. Do veřejné sbírky bude v souladu s veřejnou sbírkou odvedeno minimálně 45% z prodejní ceny.

Objednaný a zaplacený kalendář s plyšákem bude expedován na Vaši adresu nejpozději 31.12.2018.

Vaši objednávku zrealizujte prostřednictvím tohoto objednávkového formuláře:

Jméno: Příjmení:
Email: Telefon:
Ulice, Č.p.: Obec:
PSČ:
    Prosíme, vyplňte všechny údaje. Jsou povinné!

  Zadejte počet kalendářů (vč. malého plyšáka):   množství ks
  Cena za jeden kus kalendáře s plyšákem je 650 Kč
Poštovné 80 Kč
Celková cena vč. balného, dopravného a DPH:
  730 Kč

Po odeslání objednávky Vám bude do několika minut na zadanou emailovou adresu zasláno potvrzení o objednávce s pokyny k platbě.

 

Podmínky ochrany osobních údajů (GDPR)

V případě problémů zavolejte na číslo 602 77 17 18